331 101 об'єкт

Продається 2х к. кв. в с. Хлистунівка, Черкаська обл.
Продається 2х к. кв. в с. Хлистунівка, Черкаська обл. Черкаська область, Хлистунівка
9 500 $
167 $ за м²
2-кімн 57 м² 2/2 п

Пропонуємо до продажу 2х кімнатну квартиру в селі Хлистунівка, Черкаська обл. В селі є школа садочок, продуктові та будівельні магазини, поруч місто Городище 8км. Опалення індивідуальне газове, вода централізована. Можливе розтермінування платежу.

Срочно 2-х кімнатна квартира Арсен- Епіцент від власника
Срочно 2-х кімнатна квартира Арсен- Епіцент від власника Івано-Франківська область, Івано-Франківськ
74 000 $
1 138 $ за м²
2-кімн 65 м² 10/10 п

Гарна 2-х кімнатна квартира на 10 поверсі у дуже зручному місці. 65 квадратних метрів, простора кухня з балконом у двір, квартира двох стороння. Підігрів підлоги в коридорі, кухні та у ванній кімнаті. Комфортна гардеробна. Продаєьься без меблів і техніки, залишається кухонна стінка, плитка, витяжка, кондиціонер. Горище утеплене, 20 кВ. У дворі відео спостереження. Сходова площадка теж з відео спостереженням та закривається окремою кліткою. Все поруч, Арсен, Епіцентр, Макдональдс, Велес, Метро усе поблизу. Річка у 10 хвилинах. Школи та садки до 15 хвилин ходьби. квартира Івано Франківськ квартира біля Епіцентру 2 кімнатна квартира Івано Франківськ двокімнатна квартира квартира біля Арсену квартира біля Індексу квартира біля Макдональдсу купити квартиру Франківськ продам квартиру Івано Франківськ квартира від власника новобудова Івано Франківськ квартира без комісії житло біля центру з ремонтом

Продажа 1-комнатной квартиры 45 м², Академика <a href='/newbuilding/4870/view/zk-vilamsa'>Вильямса</a> пер.
Продажа 1-комнатной квартиры 45 м², Академика Вильямса пер. Одесса, Академика Вильямса пер.
52 000 $
1 156 $ за м²
1-кімн 45 м² 6/12 п

Вильямса /Королева. 6/12 эт. Общая площадь 45 м. Кухня 18 м, большая комната. Сан узел совмещен ( душ кабина), ТЕПЛЫЕ ПОЛЫ. Авторский дизайн, ремонт современный с использованием дорогих материалов. Газовый котел. Дом из красного кирпича. Продажа с мебелью и техникой.

Продажа 3-комнатной квартиры 64 м², Академика Королева ул.
Продажа 3-комнатной квартиры 64 м², Академика Королева ул. Одесса, Академика Королева ул.
42 000 $
656 $ за м²
3-кімн 64 м² 7/9 п

3 комн Академика королева / Тульская 7/9 этаж (Чешка ) Общая площадь 64. Кухня 12м. Комнаты 17/8,9 / 12,4 м. Сан узел раздельный. Есть 2 балкона. Квартира в жилом состоянии. Хорошая транспортная развязка Перед домом детская площадка. Рядом школа, детский сад, парк, и магазины

Продажа 1-комнатной квартиры 42 м², Жемчужная ул.
Продажа 1-комнатной квартиры 42 м², Жемчужная ул. Одесса, Жемчужная ул.
48 000 $
1 143 $ за м²
1-кімн 42 м² 15/19 п

Евродвушка 53 Жемчужина/Архитекторская. 15/19 эт. Общая площадь 43 м. Комната 12 м, кухня-гостиная 20 м. Сан узел совмещен, инсталяция, гигиенический душ. Установлена душ кабина со стеклянной перегородкой. Евроремонт с использованием самых современных материалов. Балкон открыт. Современный жилой комплекс, рядом 411 Батарея и море. Переуступка. Рядом остановки городского транспорта.

Продажа 2-комнатной квартиры 60 м², Черепановых ул.
Продажа 2-комнатной квартиры 60 м², Черепановых ул. Одесса, Черепановых ул.
92 500 $
1 542 $ за м²
2-кімн 60 м² 3/11 п

2х к Черепановых/Среднефонтанская. 3/11. Общая площадь 60 м. Раздельные комнаты 16,5 + 15 м. Кухня 13 м. Сан узел совмещен ( угловая ванна ). Кондиционеры, бытовая техника и мебель - вес остается при продаже. Закрытая охраняемая территория. Детская площадка, зона отдыха, подземная парковка. Рядом школа, дет сад, остановки транспорта, парк.

Продажа квартиры со свободной планировкой 25 м², Академика <a href='/newbuilding/4870/view/zk-vilamsa'>Вильямса</a> пер.
Продажа квартиры со свободной планировкой 25 м², Академика Вильямса пер. Одесса, Академика Вильямса пер.
20 000 $
800 $ за м²
25 м² 4/15 п

1 к студия Таировские сады/ Вильямса. 4/15 эт. Общая площадь 25 м. Сан узел совмещен. Состояние квартиры от строителей. Автономное отопление. Переуступка.

Продажа 3-комнатной квартиры 63 м², Академика Королева ул.
Продажа 3-комнатной квартиры 63 м², Академика Королева ул. Одесса, Академика Королева ул.
51 000 $
810 $ за м²
3-кімн 63 м² 5/5 п

3х к Королева/Глушко 5/5эт. Общая площадь 63м. 3 раздельные комнаты (17+12+12). Кухня студия 22 м. Квартира двухсторонняя, Большой балкон на кухню и гостиную и балкон из спальни. Просторный санузел. В квартире все остается. Теплый дом

Продажа студии 25 м², Спортивная ул.
Продажа студии 25 м², Спортивная ул. Одесская обл., Одесский район, с. Лиманка, Спортивная ул.
25 000 $
1 000 $ за м²
25 м² 7/17 п

1к студия ЖК Таировские Сады/Вильямса. 7/17 эт. Общая площадь 25 м. Сан узел совмещен. Состояние от строителей. Квартира в середине дома. Видеонаблюдение, консъерж.

Продажа 2-комнатной квартиры 37 м², Троицкая ул.
Продажа 2-комнатной квартиры 37 м², Троицкая ул. Одесса, Троицкая ул.
36 000 $
973 $ за м²
2-кімн 37 м² 1/2 п

2 к Троицкая / Осипова 1/2 эт Общая площадь 37 м Жилая 26 м, Кухня7 м. Санузел совмещен ( ванна ).Квартира светлая, Сделан свежий ремонт. Укомплектована мебелью и техникой (духовой шкаф, холодильник, стиральная машина ) Отопление индивидуальное электрическое, Хорошая транспортная развязка.

Продажа 2-комнатной квартиры 46 м², Варненская ул.
Продажа 2-комнатной квартиры 46 м², Варненская ул. Одесса, Варненская ул.
48 000 $
1 043 $ за м²
2-кімн 46 м² 2/5 п

2 к. Варненская ( Космонавтов. 100я школа ) 2/5 эт. Общая площадь 46 м. Жилая 27 м. Кухня 6 м. Уютная планировка светлые комнаты. Техника и мебель остаются. Рядом всё необходимое: школы, садики, супермаркеты, рынок, удобная транспортная развязка.

Продажа 2-комнатной квартиры 75 м², Коблевская ул.
Продажа 2-комнатной квартиры 75 м², Коблевская ул. Одесса, Коблевская ул.
75 000 $
1 000 $ за м²
2-кімн 75 м² 4/5 п

3 к Коблевская/Ольгиевская. 4/5 эт. Общая площадь 75 м. Кухня 10 м. Санузел совмещен (ванна). Сделан капитальный ремонт. Комнаты светлые, высокий потолок. На полу наборной паркет. На кухне встроенная мебель, техника. Есть застекленный балкон. Рядом с домом парковка, детская площадка. Хорошая транспортная развязка и развитая инфраструктура.

Продажа 3-комнатной квартиры 96000 м², Жаботинского ул.
Продажа 3-комнатной квартиры 96000 м², Жаботинского ул. Одесса, Жаботинского ул.
120 000 $
3-кімн 15/16 п

3 к Жаботинского (Жк. Дмитриевский) 15/16эт. Двухуровневая квартира (пентхаус). Общая площадь 96м, Две спальни (18.5+20м) и большая кухня-студия 18 м. Два санузла. Две гардеробных. Закрытая территории комплекса с охраной. Вид на море со всех окон. Современный качественный ремонт. Шумоизоляция. Продается с мебелью и встроенной бытовой техникой.

Продам 3 кімнатну квартиру Рівʼєра
Продам 3 кімнатну квартиру Рівʼєра Миколаївська область, Миколаїв, Заводський
85 000 $
794 $ за м²
3-кімн 107 м² 9/10 п

Продам дворівневу квартиру в новобудові (Новий корпус “Рів'єра”) Простора дворівнева квартира у сучасному житловому комплексі “Рів'єра”. Загальна площа - 107м². Планування: • 3 окремі спальні • простора кухня-студія • 2 санвузли • гардеробна кімната • балкон

Продажа 2-комнатной квартиры 51.7 м², Героев Днепра ул., 19
Продажа 2-комнатной квартиры 51.7 м², Героев Днепра ул., 19 Киев, Героев Днепра ул., 19
83 900 $
1 645 $ за м²
2-кімн 51 м² 8/9 п

Оболонський р-н, Оболонь, ст. метро Героїв Дніпра, вул. Героїв Дніпра, 19. Продам 2кв. на 8/9ет., кімнати роздільні, 51,7/31/7.8, склопакети, с/в окремий, балкон на 2 кімнати ( обшитий, утеплений та засклений слопакетом), паркет, лінолеум, вбудована кухня, меблі, техніка, 2 шафи-купе, бойлер, 3 кондиціонери, тамбур на 2 квартири, лічильники на воду, домофон, бронедв. Поруч ринок, великий ТЦ з супермаркетом "ВЕЛМАРТ" та магазинами, до метро 1 зупинка транспортом чи 8-10 хв. пішком. Гарне місце як для житла чи орендного бізнесу. Ціна- 83900 у.е. , торг. Розглянемо продаж під Сертифікат чи Постанови. Агенство- 2,5% комісія, співпрацюю з колегами.

Оренда однокімнатної Закревського 95-В
Оренда однокімнатної Закревського 95-В Київська область, Київ, Деснянський
8 000 ₴
1-кімн 43 м² 19/25 п

Закревського 95в, 19/25 монолітно-каркасний, 40/18/12,лінолеум, сан. вузол суміжний, пральна машина автомат, вбудована корпусна кухня, холодильник, електроплита, духова шафа, витяжка. Баллкон-лоджия з кухні утеплена, засклена. В кімнаті розкладний диван, шафа для речей, є окрема гардеробну. Квартира тепла є всі лічильники на воду, світло, опалення що є економія на комунальних послугах. Гарна транспортна розв'язка, в любий куточок міста. Здається бажанно для сім'ї або сімейної пари, без тварин. Оплата перший+залоговий місяці+комунальні послуги+комісія 50 % (единоразово). Ціна з урахуванням відключення електроживлення. Перегляди за попередню домовленість, квартира вільна. За детальною інформацією -телефонуйте! З колегами по цьому об'єкту не працюю.

Продаж 2-кімнатної квартири в новобудові ЖК Австрійський
Продаж 2-кімнатної квартири в новобудові ЖК Австрійський Волинська область, Струмівка
57 000 $
950 $ за м²
2-кімн 60 м² 1/3 п

Продаж 2-кімнатної квартири в тихому й затишному районі Луцька, ЖК “Скандинавський ʼʼ Ідеальний варіант для тих, хто цінує комфорт, приватність та якісне житло. Основні характеристики: • Загальна площа: 60 м² • Площа кухні: 10,2 м² • Поверх: 1 з 3 • Автономне електроопалення - економія та контроль температури • Є балкон + можливість облаштувати власну терасу Локація, яка тішить щодня: • тихий, затишний та безпечний район • закрита територія • паркомісця • поруч: Епіцентр, МакДональдз, АТБ, кафе, магазини Все необхідне - у кількох хвилинах від дому!

Терміново Продаж 2х кім квартири в центрі міста
Терміново Продаж 2х кім квартири в центрі міста Івано-Франківська область, Івано-Франківськ
46 000 $
902 $ за м²
2-кімн 51 м² 1/4 п

Терміново! Продається 2к квартира, В центрі навпроти Бастіону Вул. Л.Гузара, (Новгородська) Поверх 1/4 Цегляний будинок, Індивідуальне газове опалення, Квартира світла охайна, без меблів.

Продається 2-кімнатна квартира
Продається 2-кімнатна квартира Львівська область, Новий Розділ
20 000 $
488 $ за м²
2-кімн 41 м² 1/5 п

Продається 2-кімнатна квартира у Новому Роздолі, вул. Винниченка. Квартира знаходиться на високому 1 поверсі цегляного будинку. Характеристики квартири: • Загальна площа - 41 м². • Кімнати суміжні. • Санвузол окремий. • Наявність балкону. • Газова колонка. • Центральне опалення. Стан - косметичний (побілка), що дозволяє зробити ремонт під себе без переплати за чужі рішення. Будинок у хорошому стані, чистий під'їзд, спокійні сусіди, затишний двір. Район тихий і зручний - поруч школи, садок, магазини, зупинки транспорту, 2 хв до центру міста. Ідеальний варіант для комфортного проживання сім'ї. Є відео огляд. Ціна: 20 000 $. За детальною інформацією телефонуйте. 09*********03 Оля, АН

Сдаётся помещение, свободного назначения, ул. Космическая 9а, 400 кв. м
Сдаётся помещение, свободного назначения, ул. Космическая 9а, 400 кв. м Дніпропетровська область, Дніпро, Соборний
150 ₴
400 м² 1/1 п

Сдаётся отличное помещение, свободного назначения, по ул. Космическая 9а, общей площадью 400 кв. м. Помещение находится на первом этаже, два отдельный вход, в помещении большой светлый зал, подсобные площади, выполнен ремонт, высокие потолки 3,4 м., большие окна, пол керамическая плитка, кондиционеры, пожарная и охранная сигнализация, интернет, вода, два с/у. Установлены счетчики на свет 60 кВт, воду, свое газовое отопление, удобная транспортная развязка. Стоимость аренды 60000 грн + коммунальные.

Відкрити карту Карта