агентство виправити
Спасібо Павлу за то што єму так мнага пішут "спасібо Павлу" - іначє би pl'cm астался ліш камєнтарь "мошенник и обьектов нет" А так маладци - фсє хвалят Павлушу очєнь і очєнь
В окремих випадках наш алгоритм може помилятися. Допоможіть уточнити, кому належить цей контакт. Це:
позитивний
нейтральний
негативний
Ви вже зареєстровані? Увійти в акаунт
Коментарі (1)
Спасібо Павлу за то што єму так мнага пішут "спасібо Павлу" - іначє би pl'cm астался ліш камєнтарь "мошенник и обьектов нет" А так маладци - фсє хвалят Павлушу очєнь і очєнь