ЖК Гетманский ЖК Гетманский ЖК Гетманский ЖК Гетманский ЖК Гетманский ЖК Гетманский ЖК Гетманский ЖК Гетманский ЖК Гетманский ЖК Гетманский
  • В повний розмір

ЖК Гетманский

Хмельницький район, Хмельницька міська громада, Хмельницький

від 35 300 ₴ за м²

актуальна ціна на 17 трав. 2026
Вибираєте квартиру під оренду? Розрахуйте термін окупності.
Крім каталогу новобудов, у нас найбільша база з оренди нерухомості в Україні. Ми використовуємо наявні дані для того, щоб вивести середню ціну оренди на аналогічну квартиру за останні 3 місяці в вашому районі
1. Повна вартість
2. Витрати на ремонт
Вкажіть передбачуваний бюджет на ремонт
3. Площа
м²
Вкажіть площу обраного об'єкта
4. Амортизація
2%
Природний знос ремонту, в рік

*Інформація надана в ознайомлювальних цілях

Медіанна ціна оренди

Медіана цін на оренду в радіусі 1 км

не окупається
Термін окупності

Амортизація - 2% на рік

Квартири в ЖК Гетманский

Статистика цін

Історія вартості, ₴

 

3 - кімн. від 3 141 700 ₴
89.0 м² 35 300 ₴/м²

ЖК Гетманский на карті, корисні місця і маршрути

Коротка інформація про ЖК Гетманский

  • Адреса
    ул. Панаса Мирного, 14

Новобудови поруч

ЖК AVILA CITY
Додати в обране ЖК AVILA CITY ул. Сечевых Стрельцов, 8б
  • 390 000 ₴
ЖК Spring Town New Riviera
Додати в обране ЖК Spring Town New Riviera ул. Нижняя Береговая, 1-б
  • 85 000 ₴
ЖК Grand Royal
Додати в обране ЖК Grand Royal ул. Панаса Мирного, 18/2
  • 1 546 350 ₴
ЖК SMART & GREEN
Додати в обране ЖК SMART & GREEN мкрн Отрадный-2
  • 1 983 400 ₴