ЖК OZERO ЖК OZERO ЖК OZERO
  • В повний розмір
ЖК OZERO ЖК OZERO ЖК OZERO

ЖК OZERO

Івано-Франківський район, Івано-Франківська міська громада, Крихівці

Квартири в ЖК OZERO

Статистика цін

Історія вартості, ₴

 
2 - кімн. від 1 435 500 ₴
66.0 м² 21 750 ₴/м²

ЖК OZERO на карті, корисні місця і маршрути

ЖК Manhattan Up
Додати в обране ЖК Manhattan Up ул. Левицкого-Набережная
  • 741 650 ₴
ЖК Містечко Козацьке
Додати в обране ЖК Містечко Козацьке ул. Довженко, 21а
  • 528 000 ₴
ЖК Millennium
Додати в обране ЖК Millennium ул. Гетьмана Мазепы, 168
  • 750 750 ₴
ЖК HydroPark DeLuxe
Додати в обране ЖК HydroPark DeLuxe ул. Ивана Мазепы
  • 888 000 ₴