Продаж 1к квартири 51 кв. м на вул. Небесної Сотні 30 • ID 34051568
Продаж 1к квартири 51 кв. м на вул. Небесної Сотні 30 • ID 34051568 Небесної Сотні вулиця, 30, Теофіполь, вул. Небесної Сотні 30 • ID 34051568
34 000 $
667 $ за м²
1-кімн 51 м² 5/6 п

Продається 1-кімнатна квартира в сучасному 6-поверховому будинку. Головне: Площа 51, 88 m2, найкомфортніший 4-й поверх. Індивідуальне газове опалення (котел вже є). Закритий двір, дитяча зона. Будинок обладнано ліфтом та пандусом. Супермаркет на першому поверсі. Є розтермінування! Запрошуємо на перегляд у зручний для вас час.

Продаж 3кімнатної квартири
Продаж 3кімнатної квартири Хмельницька область, Теофіполь
34 500 $
556 $ за м²
3-кімн 62 м² 5/5 п

Продаж 3 кімнатної двохстороньої квартири в смт. Теофіполь (Цукровий завод) Чешка (хороше продумане планування) 5 поверх 2 балкони Усі вікна та балкони металопластикові Опалення індивідуальне Італійський газовий котел Санвузол роздільний. Планування без прохідних кімнат. Зроблений свіжий косметичний ремонт Меблі по домовленності Все в пішій доступності: зупинка громадського транспорту в 3хв ходьби, магазини, школи, дитячі садки, спорткомплекс, дитячі гуртки, дитячий майданчик, стадіон, басейн, пошта, ринок. В ціну квартири також входить сарай біля будинку. Може бути продана під різні програми, виплати.

Відкрити карту Карта