3х кімнатна квартира з частковим ремонтом м. Снятин
3х кімнатна квартира з частковим ремонтом м. Снятин Івано-Франківська область, Снятин
69 999 $
921 $ за м²
3-кімн 76 м² 2/5 п

Продається 3х кімнатна квартира в новобудові в центрі м. Снятин площею 76.2 м. кв другий поверх, всі комунікації, опалення (котел BAXI,інсталяція, сушка для рушників ) розводка води і каналізації, тепла підлога, змонтовано електрику по квартирі, чистова стяжка. В будинку ліфт, підземний паркінг, закрита територія, тераса на верху будинку.

Продається 2х кімнатна квартира ЖК Комфортний м. Снятин
Продається 2х кімнатна квартира ЖК Комфортний м. Снятин Івано-Франківська область, Снятин
57 999 $
817 $ за м²
2-кімн 71 м² 4/5 п

Продається 2х кімнатна квартира в новобудові в центрі м. Снятин, 4 поверх. Всі комунікації. Готова до ремонту площею 71.4 м. кв В будинку ліфт підземний паркінг, видова тераса на верху будинку, закрита територія. Деталі тел. 06******99.

Квартира 3 кімнатна +підвал Івано-Франківська область, Снятин
44 999 $
643 $ за м²
3-кімн 70 м² 4/5 п

Продається 3 кімнатна квартира загальною плошею 69.2м кв. На 4 поверсі. В центрі міста Поблизу дитячий садок, школа, магазини. Дуже тепла (не кутова). + ПІДВАЛ. Додаткові фото в приват. (Власник)

ЖК Комфортний 2х кім. квартира м. Снятин
ЖК Комфортний 2х кім. квартира м. Снятин Івано-Франківська область, Снятин
51 499 $
746 $ за м²
2-кімн 69 м² 2/5 п

Продається 2х квартира другий поверх в новозбудованому будинку в центрі міста Снятин. Ліфт (630кг),підземний паркінг, закрита прибудинкова територія, відпочинкова тераса на даху будинку. Квартира готова до ремонту. Здача будинку лютий 2026 року.

Є Вівдновлення. Жила 3х кім квартира Снятин Франківська обл.
Є Вівдновлення. Жила 3х кім квартира Снятин Франківська обл. Івано-Франківська область, Снятин
45 000 $
652 $ за м²
3-кімн 69 м² 4/5 п

Центр міста Снятин. 3х кімнатна квартира покращеного планування в теплому цегляному будинку. Всі кімнати окремі. Великий закритий балкон. На підлозі паркет дубовий, дубові розсувні двері. Житловий стан. Є кухня, часткове меблювання. В ціну входять додатково підвал та комора додатково Номер оголошення на сайті компанії: SF-3-274-324-LX.

Відкрити карту Карта