Рені, центральна вулиця біля парку, продам двокімнатну квартиру
Рені, центральна вулиця біля парку, продам двокімнатну квартиру Одеська область, Рені
13 000 $
283 $ за м²
2-кімн 46 м² 3/3 п

Продам двокімнатну квартиру в центрі Рені, центральна вулиця, біля парку. Міцний будинок, третій поверх. Житловий стан, хоча давно нихто не живе. Дах перекрит. Балкон застеклен. Добрий варіант для переселенців, хто бажає жити в тихому містечку біля парку, ринку, де поруч школа та садочок. Можна по Держ. програмах.

Продаж 3к квартири м. Рені
Продаж 3к квартири м. Рені Одеська область, Рені
650 000 ₴
10 156 ₴ за м²
3-кімн 64 м² 2/2 п

Продаж 3-кімнатної квартири у м. Рені Пропонується до продажу 3-кімнатна квартира на 2 поверсі за адресою: м. Рені, вул. Соборна, 90Г Квартира потребує ремонту, що дає чудову можливість облаштувати простір повністю під себе - без переплат за чужий дизайн та “косметику”. Ідеальний варіант для тих, хто хоче зробити все на власний смак або розглядає нерухомість як інвестицію. Загальна площа - 64,2 кв. м - комфортне планування для сім'ї. Кухня - 6,9 кв. м Суміжний санвузол Є балкон Будинок розташований у тихому, затишному районі з розвиненою інфраструктурою. Поруч школа, ринок, магазини - усе необхідне в пішій доступності. Район вважається дуже гарним та безпечним, зокрема й в умовах війни, що сьогодні є важливою перевагою. Окремий бонус - ділянка у внутрішньому дворику, яку можна використовувати під невеликий город, квітник або зону відпочинку. Продаж від власника. Гарна можливість придбати простору квартиру за доступною ціною та реалізувати власний проєкт житла.

Продам квартиру на 1 поверсі
Продам квартиру на 1 поверсі Одеська область, Рені
12 000 $
179 $ за м²
2-кімн 67 м² 1/4 п

Продам приміщення в Рені на першому поверсі під комерцію ) По усім питанням звертатись по телефону ! Дякую за увагу

Продам 3 кімнатну квартиру в Рені
Продам 3 кімнатну квартиру в Рені Одеська область, Рені
14 700 $
230 $ за м²
3-кімн 64 м² 5/5 п

Продам 3 кімнатну квартиру під ремонт, м. Рені, вул. Соборна, в Пентагоні, в квартирі залито підлогу, замінено вікна на якісні склопакети, проведено перепланування на 2 кімнатну з кухнею студією та в містким санвузлом, гарне розташування, поряд поліклініка, дитячий садок, школи, центр, ринок, р. Дунай, та багато іншого, Всі інші питання за телефоном 06******36

Продам двухкомнатную квартиру на 1 этаже по ул Соборная 51
Продам двухкомнатную квартиру на 1 этаже по ул Соборная 51 Одеська область, Рені
13 000 $
317 $ за м²
2-кімн 41 м² 1/4 п

Продам двухкомнатную квартиру на 1 этаже по адресу улица Соборная 51

Відкрити карту Карта