3х кім квартира в ЦЕНТРІ м. Мена
3х кім квартира в ЦЕНТРІ м. Мена Чернігівська область, Мена
33 000 $
569 $ за м²
3-кімн 58 м² 1/5 п

Продам 3-х кім квартиру в ЦЕНТРІ м. Мена Чернігівської області на 1 поверсі 5-пов. цегляного будинку. Квартира двостороння, не кутова! Загальна площа 58м2. Квартира ідеально підходить як для проживання, так і для комерційного використання. Працюємо з державними програмами (Є-відновлення) Дзвоніть, відповім на всі питання.

Продам двокімнатну квартиру АТБ Мена
Продам двокімнатну квартиру АТБ Мена Чернігівська область, Мена
21 000 $
420 $ за м²
2-кімн 50 м² 5/5 п

Продаж двокімнатної квартири в цегляному будинку. Самий центр міста Мена будинок поряд з АТБ. Вікна металопластикові. Роздільні кімнати, санвузол суміщений, збільшений, велика кухня та великий балкон Залишаються вбудовані меблі та техніка. Зроблено перепланування яке офіційно узаконено. Агенція Нерухомості "Свій МаєтОк" Ваш ріелтор Светлана Маркова.

Продаж квартири із зем. ділянкою в Мені
Продаж квартири із зем. ділянкою в Мені Чернігівська область, Мена
21 000 $
309 $ за м²
4-кімн 68 м² 1/2 п

Продаж квартири в цегляному будинку в місті Мена. Квартира загальної площею 68 м ² розташована на першому поверсі двоповерхового цегляного будинку. Вікна металопластикові. власна свердловина з насосною станцією та своя яма - септик. ( Економія по оплаті комунальних ) Окреме подвір'я. Закрита територія. Є ворота заїзд для авто. В користуванні є земельна ділянка площею 4 сотки із господарськими будівлями, садом та городом. За документами оформлена як квартира, а має всі переваги житлового будинку. Агентство нерухомості " Свій МаєтОк" Ваш ріелтор Светлана Маркова.

Відкрити карту Карта